Пропаганда здорового способу життя

В  університеті функціонує спортивний комплекс та навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина» з басейном, тенісним кортом та спортивними майданчиками для занять волейболом, міні-футболом тощо. З метою пропаганди здорового способу життя на базі кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання проводяться спортивні змагання для студентів та працівників університету з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, великого тенісу, плавання, пейнтболу тощо. Студенти ТДМУ взяли участь в Універсіаді серед студентів вищих навчальних III-IV рівня акредитації та традиційних змаганнях серед студентів-іноземців, турнірі пам’яті Небесної сотні з футболу, змаганнях із міні-футболу в рамках Літньої універсіади. Студент медичного факультету Нестор Яворівський виборов третє місце під час змагань з греко-римської боротьби в рамках VIII Літньої універсіади. Переможцями обласних змагань у турнірі з нагоди вшанування пам’яті генерала УПА Романа Шухевича «Кубок Шухевича» стала команда студентів ТДМУ

П’ятеро студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського (тренер Петро Ростиславович Левицький) у складі збірної команди Тернопільської області з кікбоксингу нещодавно взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих, юнаків і юніорів, який відбувся в Дніпропетровську.

За ініціативи органів студентського самоврядування та  сприяння кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання студент медичного факультету Іван Калька в 2016 році організував проведення  в університеті чемпіонатів з міні-футболу «Кубок ректора» та «Ліга чемпіонів».

Comments