Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

 

Урочисте засідання Вченої ради ТДМУ, приурочене матрикуляції студентів, відбудеться 31 серпня 2015 року в приміщенні концертного залу Палацу культури імені Леся Курбаса «Березіль».

 

о 1000 – матрикуляція студентів медичного факультету «Лікувальна справа» (І та ІІ курси);

о 1200 – матрикуляція студентів медичного факультету «Медико-профілактична справа (І та ІІ курси), «Здоров’я людини» (І курс); фармацевтичного (І та ІІ курси), стоматологічного (І та ІІ курси) факультетів та навчально-наукового інституту медсестринства (денна форма навчання), факультету іноземних студентів.

УРОЧИСТА ОБІЦЯНКА СТУДЕНТА

Державного вищого навчального закладу  «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

 

Сьогодні, в день мого вступу до лав студентів-медиків, в присутності моїх учителів, батьків,  колег по навчанню, присягаю, що служіння медицині та фармації, які зберігають людині здоров’я та працездатність, буде основою мого життя.

Обіцяю

· невтомно і глибоко вивчати медичні та фармацевтичні науки,

· оволодівати необхідними практичними навичками,

· активно брати участь у громадському житті університету,

· щоб вступивши на шлях медицини та фармації принести максимальну користь своєму народу.

Присягаю ніколи і ніде не осоромити високого звання студента Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. горбачовського.

Я постійно пам’ятатиму про  обов’язок студента медика, лікаря, провізора про велику відповідальність перед народом України. Присягаю!

Comments