Туризм

    СЕКЦІЯ ТУРИЗМУ

В перспективі заплановано функціонування на базі спортивного корпусу ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет іменні І. Я . Горбачевського МОЗ України»
Спортивний туризм — неолімпійський вид спорту з подолання певного відрізку земної поверхні, який називають маршрутом. При цьому під «земною поверхнею» мається на увазі не лише ґрунтова поверхня Землі, але також і кам'яна, і водна тощо. Під час проходження маршруту долаються різні специфічні природні перешкоди. Наприклад, гірські вершини і перевали (у гірському туризмі) або річкові пороги (у сплавах річками). Спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини по місцевості. Для реалізації спортивної мети здійснюють подорожі, насичені природними перешкодами, що дає змогу класифікувати їх як спортивні походи.  Спортивним туризмом в Україні займається Федерація Спортивного Туризму України. Люди які займаються спортивним туризмом є спортсменами. Основною ідеєю спортивного туризму є участь спортсменів в спортивних походах, змаганнях із спортивного туризму, експедиціях та екскурсіях.
 
Усіх бажаючих  відвідати секцію з туризму
запрошує тренер-викладач, асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання  - Шафранський Володимир Васильович.

 

Заняття проводяться:

У спортивному комплексі ТДМУ ім. І. Я . Горбачевського

вул. Коцюбинського, 3.

 

 

Comments