Бадмінтон

                                                                    БАДМІНТОН                                            
 Функціонує на базі спортивного корпусу ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет іменні І. Я . Горбачевського МОЗ України»

Якщо ви не любитель бігати крос, спробуйте як альтернативу бадмінтон.

Бадмінтон спортивна гра з воланом і ракетками на площадці, що розділена сіткою. Цей ігровий вид спорту як не можна краще підходить для жінок, ведучих здоровий спосіб життя які надають перевагу активному відпочинку. Бадмінтон придбав більшу популярність завдяки простоті своїх правил, доступності для різних вікових категорій і можливості грати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Крім всіх перерахованих вище достоїнств, участь у даній грі супроводжується оздоровчим ефектом впливу на організм людини.

Варто відзначити, що ця гра піде на користь навіть людям, страждаючим порушенням органів дихання, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату. У бадмінтоні короткі спалахи активності чергуються з відпочинком, а це прекрасне тренування для серця.

Усіх бажаючих  відвідати секцію з бадмінтону запрошує доцент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання – Давибіда Наталя Олегівна.

Заняття проводяться:

. У спортивному комплексі ТДМУ ім. І. Я . Горбачевського

вул. Коцюбинського, 3.