Малий теніс


СЕКЦІЯ МАЛОГО ТЕНІСУ

Функціонує на базі спортивного корпусу ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет іменні І. Я . Горбачевського МОЗ України»

Користь гри в настільний теніс неодноразово доведена теорією та практикою. Зокрема, гра розвиває блискавичну реакцію, змушуючи мозок швидше віддавати команду усім м’язам тіла, оскільки гравець виконує від 30 до 120 ударів на хвилину. Настільний теніс стане корисним також тому, хто має намір підтримувати своє тіло в гарній формі, адже японськими вченими доведено, що при інтенсивній грі в пінг-понг витрачається більше енергії, ніж при грі в баскетбол. Окрім того, це чудова зарядка для очей, особливо для тих людей, хто проводить левову частку свого часу за роботою на комп'ютері. Офтальмологи рекомендують гру в настільний теніс людям, що страждають від короткозорості чи далекозорості, а також пацієнтам в післяопераційний період.

 

Тренер з малого тенісу, асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання, майстер спорту України – Назарук Віктор Львович

 

 

 

Заняття проводяться:

У спортивному комплексі ТДМУ ім. І. Я . Горбачевського

вул. Коцюбинського, 3.

Comments