Волонтерська діяльність

Шановні студенти!
Бажаючим брати участь у волонтерській та благодійній діяльності університету прохання  зареєструватисьУкраїнські та іноземні студенти ТДМУ продовжують допомагати нашим військовим


Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського від початку бойових дій в Україні активно долучаються до допомоги тим, хто захищає східні кордони. Ось і цього разу українські та іноземні студенти ТДМУ разом з керівником Центру виховної роботи і культурного розвитку Ольгою Яремчук, керівником волонтерського руху Іванною Керничною та заступником декана факультету іноземних студентів Оленою Покришко відгукнулися на заклик волонтерів міста допомогти у ліпці вареників, які будуть відправлені на передову.

IMG_1569IMG_1468 IMG_1507


IMG_1477 IMG_1485 IMG_1520


Робота кипіла дуже жваво і натхненно. За допомогою досвідчених господинь студенти швидко зайняли свої позиції на кухні і кожен чітко виконував доручені йому обов’язки. Хлопці вправно розкачували тісто і нарізали заготовки, дівчата дбайливо загортали у варениці смачну начинку. Під час цієї натхненної роботи молодь розмовляла про життя, ділилася рецептами родинної кухні. Окрім того, частина дівчат і хлопців чистила і нарізала овочі для приготування салатів.

  


Студенти ТДМУ організували благодійний ярмарок


Минулого тижня студентам Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вдалося виручити 8386 гривень під час проведення благодійного ярмарку. Усі кошти перераховані на лікування інтерна-стоматолога Мар’яна Шминдюка. Рішення про передачу коштів своєму колезі прийняли організатори і учасники благодійного ярмарку.

DSC_1534

Тож, 15 жовтня вестибюль адміністративного корпусу ТДМУ після закінчення пар наповнився усмішками, веселими жартами і смачною випічкою. Кожен учасник ярмарку постарався на славу – хтось приготував пампушки і рогалики, хтось випік «Шарлотку», хтось смачні булочки з родзинками. Навчально-науковий інститут медсестринства вніс пікантну нотку в це дійство – підготував стіл з канапками і різними закусками. Студенти активно припрошували покупців, ділилися рецептами і раділи кожному проданому смаколику.

DSC_1475 DSC_1478 DSC_1482 DSC_1484

«Сьогодні з випічки ми пропонуємо домашні рогалики з різними начинками, а також пампухи з повидлом і сиром, святковий пиріг «Шарлотка». Ми мали велике бажання взяти участь в ярмарку, готувалися до нього, робили все з любов’ю», – розповіла студентка 5 курсу фармацевтичного факультету Вікторія Товстюк.

DSC_1513 DSC_1522 DSC_1524

Зі своїми національними стравами – халвою з моркви, горіхів і сухофруктів та молочним напоєм – прийшли і студенти Індії, які навчаються в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського. Вони з задоволенням смакували українські солодощі, а вітчизняні студенти пробували екзотичні наїдки. Майбутні медики проявили і креатив, наприклад, спекли печиво з жартівливими передбаченнями в середині, печиво-кардіограму і т.д.

DSC_1558 DSC_1564 DSC_1583 DSC_1590

«Ми живемо в нелегкий час і навіть не знаєш, що тебе очікує завтра, але так хочеться добра і надії. Саме тому чи вирішили подарувати побільше радості всім. Спеціально спекли печиво з передбаченнями. У тексти внесли медичну тематику і жартів», – поділилася студентка третього курсу медичного факультету Мар’яна Позунь.