Громадсько-правове виховання

Важливою складовою виховної роботи із студентами є громадсько-правове виховання. З метою підвищення моральності, запобігання проявів екстремізму, ксенофобії, расової та етнічної нетерпимості в українському суспільстві в університеті проведено інформаційно-просвітницькі виховні години, круглі столи, семінари, зустрічі з працівниками правоохоронних органів з питань правової культури. Студенти та викладачі університету прийняли участь у засіданні круглого столу на тему: «Толерантність і молодь України». Викладачами кафедри медичного права прочитано лекції для студентів: «Молодь проти ксенофобії та расизму в Україні», «Права національних меншин».

З ініціативи кафедри медичного права 14 листопада 2015 року на запрошення ГО «Інформаційно-правовий центр «Права людини» розпочала роботу мандрівна методична виставка «Кожен має право знати свої права», що створена ГО «МАРТ» в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Студенти 2 курсу медичного факультету разом із куратором групи доцентом кафедри медичної біохімії Тетяною Ярославівною Ярошенко відвідали Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Тернопільській області, зокрема побували в лабораторії вибухотехнічного підрозілу. Студентам були продемонстровані експонати та макети музею вибухонебезпечних предметів, проведено профілактичну бесіду щодо правил поводження під час виявлення підозрілого або вибухонебезпечного пристрою, попередження анонімних повідомлень про загрозу вибуху та відповідальність за їх скоєння.

Організовано та проведено інформаційно-просвітницькі виховні години та бесіди про негативний вплив на фізичне та психічне здоров’я людини наркотичних та психотропних засобів та про популяризацію здорового способу життя.

Comments